CLASSEMENT1 PETIT Adrien DIRECT ENERGIE2 DERUETTE Thomas WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
3 VAN DER HOORN Taco CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE
4 PLANCKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
5 RIESEBEEK Oscar METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL
6 NOMMELA Aksel LEOPARD PRO CYCLING
7 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
8 TEUNISSEN Mike TEAM LOTTO NL - JUMBO
9 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
10 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN
11 DE GENDT Aime TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
12 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
13 DE TIER Floris TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
14 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM
15 POLS Ruben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEU
16 POZDNYAKOV Kirill RUSVELO
17 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
18 RIEGER Alexander LEOPARD DEVELOPMENT TEAM
19 VANTOMME Maxime
ROUBAIX METROPOLE EUROPEENNE DE LILLE20 KOUWENHOVEN Sjoerd METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL
21 DE WINTER Ludwig WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
22 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIAU23.C
24 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
25 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT
26 FARAZIJN Maxime TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
27 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
28 ANECA Ciske SUPERANO HAM -ISOREX-TARTELETTO
29 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
30 GILL LLORENS Noel MASSI-KUWAIT CT
31 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
32 PEREIRA Florent ROUBAIX METROPOLE EUROPEENNE DE LILLE33 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
34 GODERIS Jelle TEAM 3M
35 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM
36 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL
37 BUGTER Luuc CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE
38 MANDRYSCH John LEOPARD PRO CYCLING
39 CHEVALIER Olivier WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
40 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON
41 LEIGH Andy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
42 MASSON Christophe VERANCLASSIC -AGO43 WALLAYS JensbTOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
44 DUFRASNE Jonathan WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
45 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBONEL.CMC
46 HABEAUX Gregory GROUP PROTECT
47 STASSEN Julien WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
48 MONCOMBLE Nicolas ROUBAIX METROPOLE EUROPEENNE DE LILLE49 CARESMEL Alexis VERANCLASSIC - AGO50 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM
51 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAMU23.C
52 BOUVRY Dieter
ROUBAIX METROPOLE EUROPEENNE DE LILLE