CLASSEMENT1 Laurens Sweeck Pauwels Sauzen - Bingoal 56:332 Toon Aerts Telenet - Fidea Lions + 00
3 Michael Vanthourenhout Pauwels Sauzen - Bingoal + 24
4 Eli Iserbyt Pauwels Sauzen - Bingoal + 33
5 Lars Van Der Haar Telenet - Fidea Lions + 35
6 Daan Soete Team Hens Maes Containers + 39
7 Vincent Baestaens Team Hens Maes Containers + 44
8 Niels Vandeputte Alpecin-Fenix + 45
9 Ryan Kamp Pauwels Sauzen - Bingoal + 56
10 Quinten Hermans Tormans Cyclo Cross Team + 1:23
11 Tom Meeusen Team Hens Maes Containers + 1:23
12 Timo Kielich Alpecin-Fenix + 1:23
13 Toon Vandebosch Pauwels Sauzen - Bingoal + 1:32
14 Thijs Aerts Telenet - Fidea Lions + 1:41
15 Pim Ronhaar Pauwels Sauzen - Bingoal + 1:43
16 Thomas Mein Tormans Cyclo Cross Team + 1:48
17 Jelle Camps Pauwels Sauzen - Bingoal + 1:51
18 David Menut Cross Team Legendre + 1:5319 Timon Rüegg Swiss Racing Academy + 1:53
20 Jim Aernouts Telenet - Fidea Lions + 1:58
21 Steve Chainel Cross Team Legendre + 2:0422 Diether Sweeck Alpecin-Fenix + 2:12
23 Thibau Nys Telenet - Fidea Lions + 2:15
24 Corne Van Kessel Tormans Cyclo Cross Team + 2:20
25 Kevin Suarez Fernandez Nesta-Skoda Alecar + 2:29
26 Yentl Bekaert Telenet - Fidea Lions + 2:33
27 Cameron Mason Trinity Racing Team + 2:33
28 Anton Ferdinande Pauwels Sauzen - Bingoal + 2:34
29 Lander Loockx Team Hens Maes Containers + 2:39
30 Joran Wyseure Acrog - Tormans + 2:41
31 Stan Godrie Parkhotel-ZZPR.nl + 2:56
32 Curtis White Team Skyline + 3:06
33 Ward Huybs AA Drink Young Lions + 3:28
34 Gerben Kuypers Tarteletto - Isorex + 3:37
35 Nicolas Cleppe Telenet - Fidea Lions + 3:42
36 Théo Thomas Tormans Cyclo Cross Team + 4:0137 Gianni Siebens Urbano CT + 4:09
38 Arne Vrachten Acrog - Tormans + 4:11
39 Ingmar Uytdewilligen - + 4:16
40 Seppe Rombouts Acrog - Tormans + 4:20
41 Jetze Van Campenhout - + 4:23
42 Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan Kontich + 4:32
43 Emiel Verstrynge - + 4:34
44 Maiko Van Der Heijden Parkhotel-ZZPR.nl + 4:36
45 Arno Van Den Broeck VDB Cycling Team + 4:42
46 Rémi Lelandais Cross Team Legendre + 4:4647 Dolf Pemen Proximus-Alphamotorhomes + 4:46
48 Sascha Weber LC Tetange + 4:47
49 Luke Verburg Pauwels Sauzen - Bingoal + 4:49
50 Noé Castille Cross Team Legendre + 4:4951 Joachim Van Looveren Proximus-Alphamotorhomes + 4:54
52 Nick Peers - + 4:59
53 Kenny Roelandt - + 5:05
54 Lennert Belmans WAC Team
55 Clément Horny -
56 Jens Gys Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
57 Victor Van De Putte AA Drink Young Lions
58 Antoine Huby Cross Team Legendre 59 Thomas Verheyen Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
60 Ivan Feijoo Alberte Nesta-Skoda Alecar
61 Jarno Jordens Stageco CT
62 Justin Laevans -
63 Ydris Salomez Proximus-Alphamotorhomes
DNF Mees Hendrikx Alpecin-Fenix
DNF David van der Poel Alpecin-Fenix
DNF Julian Siemons Iko-Crelan
DNF Dieter Vanthourenhout Pauwels Sauzen - Bingoal
DNF Elio Clarysse Proximus-Alphamotorhomes
DNF Vince Van Den Eynde Tarteletto - Isorex
DNF Len Dejonghe Team Hens Maes Container
.