VICTOIRE DE NICCOLO BONIFAZIO (TotalEnergies)CLASSEMENT1 ITA Niccolo Bonifazio TotalEnergies 2 FRA Nacer Bouhanni Arkéa-Samsic 3 BEL Gianni Vermeersch Alpecin-Fenix
4 BEL Tom Devriendt Intermarché-Wanty-Gobert
5 BEL Arne Marit Sport Vlaanderen-Baloise
6 NED Bram Welten
Arkéa-Samsic 7 BEL Tim Merlier Alpecin-Fenix
8 BEL Tom Paquot Bingoal Pauwels Sauces WB
9 BEL Jens Reynders Sport Vlaanderen-Baloise
10 BEL Cédric Beullens Sport Vlaanderen-Baloise
11 GER Joshua Huppertz Team Lotto - Kern Haus + 00
12 FRA Bryan Coquard B&B Hotels p/b KTM + 04 13 BEL Dries De Pooter SEG Racing Academy + 04
14 BEL Bert De Backer
B&B Hotels p/b KTM + 04
15 NED Hartthijs De Vries Metec - Solarwatt p/b Mantel + 04
16 BEL Lennert Teugels Tarteletto - Isorex + 04
17 BEL Jordy Bouts BEAT Cycling + 04
18 BEL Michiel Stockman Team SKS Sauerland NRW + 04
19 GBR Sam Culverwell Trinity Racing + 04
20 BEL Andreas Goeman Tarteletto - Isorex + 04
21 BEL Ward Vanhoof Sport Vlaanderen-Baloise + 04
22 NED Rens Tulner VolkerWessels Cycling Team + 04
23 BEL Abram Stockman Team SKS Sauerland NRW + 04
24 BEL Jens Debusschere
B&B Hotels p/b KTM + 04
25 BEL Remy Mertz Bingoal Pauwels Sauces WB + 04
26 GBR Sean Flynn SEG Racing Academy + 04
27 BEL Dries De Bondt Alpecin-Fenix + 04
28 GER Jonas Koch Intermarché-Wanty-Gobert + 04
29 LUX Luc Wirtgen Bingoal Pauwels Sauces WB + 04
30 BEL Cériel Desal Bingoal Pauwels Sauces WB + 04
31 GER Johannes Hodapp Team SKS Sauerland NRW + 04
32 NED Daan Van Sintmaartensdijk VolkerWessels Cycling Team + 04
33 AUS Blake Quick Trinity Racing + 04
34 BEL Milan Paulus SEG Racing Academy + 04
35 BEL Gianni Marchand Tarteletto - Isorex + 04
36 BEL Baptiste Planckaert Intermarché-Wanty-Gobert + 12
37 BEL Aaron Verwilst Sport Vlaanderen-Baloise + 12
38 BEL Dimitri Peyskens Bingoal Pauwels Sauces WB + 14
39 BEL Stijn Siemons EvoPro Racing + 14
40 BEL Arjen Livyns Bingoal Pauwels Sauces WB + 14
41 BEL Christophe Noppe
Arkéa-Samsic + 14
42 BEL Aimé De Gendt Intermarché-Wanty-Gobert + 20
43 FRA Théo Delacroix Intermarché-Wanty-Gobert + 20 44 NED Rick Ottema Metec - Solarwatt p/b Mantel + 23
45 BEL Toon Aerts Baloise Trek Lions + 36
46 NED Adne Koster Metec - Solarwatt p/b Mantel + 45
47 FRA Matis Louvel Arkéa-Samsic + 1:45 48 GER Luca Dreßler Team Lotto - Kern Haus + 1:45
49 AUS Aden Paterson À Bloc CT + 1:48
50 USA Matthew Riccitello Hagens Berman Axeon + 1:48
51 BEL Sander De Pestel Sport Vlaanderen-Baloise + 1:51
52 BEL Jimmy Janssens Alpecin-Fenix + 1:54
53 NED Dylan Bouwmans Metec - Solarwatt p/b Mantel + 4:38
54 NED Corne Van Kessel Intermarché-Wanty-Gobert + 4:38
55 GER Pierre-Pascal Keup Team Lotto - Kern Haus + 4:45
56 GBR Christopher Lawless Team TotalEnergies + 5:00
57 GER Philip Walsleben Alpecin-Fenix + 5:00
58 FRA Quentin Jauregui B&B Hotels p/b KTM + 5:00 59 BEL Rune Herregodts Sport Vlaanderen-Baloise + 5:29
60 NED Max Kroonen VolkerWessels Cycling Team + 5:29
61 ITA Nicola Bagioli
B&B Hotels p/b KTM + 5:29
62 NOR Aleksander Skjelbred Yoeleo Test Team p/b 4Mind + 5:29
63 BEL Glen Van Nuffelen Lviv Cycling Team + 5:29
64 NED Stijn Daemen Intermarché-Wanty-Gobert + 5:29
65 NED Thijs De Lange Metec - Solarwatt p/b Mantel + 5:29
66 GBR Harrison Wood SEG Racing Academy + 5:29
67 NED Coen Vermeltfoort VolkerWessels Cycling Team + 5:29
68 NED Wessel Krul SEG Racing Academy + 5:29
69 GBR Joseph Laverick Hagens Berman Axeon + 6:12
70 GBR Max Walker Trinity Racing + 8:01
71 LAT Martins Pluto À Bloc CT + 8:19
72 FRA Florian Maître Team TotalEnergies + 9:07
73 FRA Jérémy Lecroq B&B Hotels p/b KTM + 9:14
74 FRA Mathis Le Berre Arkéa-Samsic + 9:14 75 USA Samuel Janisch Hagens Berman Axeon + 9:14
76 FRA Alan Riou Arkéa-Samsic + 9:14 77 BEL Jeroen Eyskens EvoPro Racing + 9:14
78 AUS Cyrus Monk EvoPro Racing + 9:14
79 NED Jens Van Den Dool Metec - Solarwatt p/b Mantel + 9:14
80 BEL Sean De Bie Bingoal Pauwels Sauces WB + 9:14
81 NED Ivar Slik À Bloc CT + 9:14
82 NED Huub Artz Metec - Solarwatt p/b Mantel + 12:20
83 IRL Matthew Devins Trinity Racing + 12:20
84 NED Sven Burger BEAT Cycling + 12:20
85 NED Bodi Del Grosso À Bloc CT + 12:20
86 LTU Mantas Januskevicius Lviv Cycling Team + 12:20
87 NED Luuc Bugter BEAT Cycling + 12:20
88 GER Jon Knolle Team SKS Sauerland NRW + 12:20
89 NZL Corbin Strong SEG Racing Academy + 12:20
90 USA Michael Garrison Hagens Berman Axeon + 12:20
91 BEL Yentl Bekaert Baloise Trek Lions + 12:20
92 GER Johannes Adamietz Team SKS Sauerland NRW + 12:20
93 USA Cole Davis Hagens Berman Axeon + 12:20
94 POR Pedro Andrade Hagens Berman Axeon + 12:20
95 BEL Bram Rombouts Lviv Cycling Team + 12:20
96 BEL Thibau Verhofstadt Tarteletto - Isorex + 12:20
97 NED Nick Brabander VolkerWessels Cycling Team + 12:20
.