CLASSEMENT COMPLET1
LAMMERTINK Maurits
CYCLINGTEAM JO PIELS
04:06:26
2
CLAEYS Dimitri
VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
3
DE TIER Floris
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
00:00:17
4
JANSSENS Jimmy
TEAM 3M
5
VERVAEKE Louis
LOTTO BELISOL U23
00:00:27
6
COENEN Johan
TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
7
DE WINTER Ludwig
COLOR CODE - BIOWANZE
00:00:40
8
VANSPEYBROECK Tim
TEAM 3M
00:00:41
9
MEURISSE Xandro
LOTTO BELISOL U23
00:00:45
10
DECLERCQ Benjamin
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
11
HOEKSTRA Jochem
CYCLINGTEAM JO PIELS
12
BENOOT Tiesj
LOTTO BELISOL U23
00:00:56
13
DELTOMBE Kevin
LOTTO BELISOL U23
14
DERNIES Tom
WALLONIE - BRUXELLES
15
DEGUELLE Christopher
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
16
ALLEGAERT Matthias
CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS
17
RUIJGH Rob
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM
18
BILLE Gaetan
VERANDAS WILLEMS
00:01:04
19
DEBAENE Martijn
VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
00:01:05
20
WARNIER Antoine
COLOR CODE - BIOWANZE
00:01:15
21
NACHTERGAELE Niels
ESEG DOUAI
22
DEWORTELAER Serge
VERANCLASSIC - DOLTCINI
23
FRANCKAERT Gregory
TEAM 3M
00:01:18
24
VERMEER Tom
CYCLINGTEAM JO PIELS
25
BOUVRY Dieter
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
26
FINDERS Dirk
JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM
00:01:24
27
EVRARD Laurent
WALLONIE - BRUXELLES
00:01:29
28
BOUWMAN Koen
CYCLINGTEAM JO PIELS
00:01:31
29
VANDYCK Niels
VERANDAS WILLEMS
00:01:33
30
TOOTH Niels
BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
00:01:35
31
VEREECKEN Nicolas
VERANDAS WILLEMS
00:01:46
32
NAESEN Oliver
CIBEL
33
CASTELIJNS Twan
KOGA CYCLING TEAM
34
BRUSSELMAN Twan
CYCLINGTEAM JO PIELS
35
PEYSKENS Dimitri
LOTTO BELISOL U23
36
DELFOSSE Florent
COLOR CODE - BIOWANZE
37
DE GENDT Aime
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
38
DECORTE Axel
CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS
39
VAN STEENBERGHEN Jori
CIBEL
40
WILLEMS Robby
BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
00:01:53
41
CARABIN Sebastien
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
00:01:56
42
MOTTET Florent
WALLONIE - BRUXELLES
43
LENNERTZ Sam
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM
00:02:01
44
DE ROOZE Niels
JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM
45
VAN ROOY Kenneth
LOTTO BELISOL U23
46
ROBEET Ludovic
COLOR CODE - BIOWANZE
00:02:05
47
CALLEBAUT Kevin
CIBEL
48
VAN HOLDERBEKE Mathias
CIBEL
49
YDENS Andrew
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
00:02:12
50
PERSOON Joeri
CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS
00:02:17
51
ATZORI Umberto
KOGA CYCLING TEAM
52
KAISE Julien
COLOR CODE - BIOWANZE
00:02:28
53
PIETERS Sibrecht
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
00:02:31
54
OERLEMANS Tom
CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS
00:02:51
55
PERRY Bejamin
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
00:03:14
56
ONGENA Thomas
CIBEL
00:03:25
57
VAN SCHIP Jan-Willem
KOGA CYCLING TEAM
00:03:58
58
WAUTERS Willem
VERANDAS WILLEMS
59
STASSEN Julien
WALLONIE - BRUXELLES
00:04:11
60
VEKEMAN Maxime
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
00:04:25
61
LAMPA Corrado
TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
00:04:44
62
VAN ZUMMEREN Stef
TEAM 3M
63
LOGIER Jan
VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
00:04:55
64
PRÉMONT Christophe
WALLONIE - BRUXELLES
00:05:23
65
ARIESEN TIM
CYCLINGTEAM JO PIELS
00:05:25
66
SENY Alexandre
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
67
RAYMACKERS Cedric
UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
00:05:27
68
DEVILLERS Gilles
VERANCLASSIC - DOLTCINI
00:05:28
69
MERTZ Remy
COLOR CODE - BIOWANZE
70
POT Sebastiaan
TEAM 3M
00:05:38
71
OPSOMER Arne
ASFRA RACING TEAM
00:05:47
72
SCHREURS Hamish
VERANCLASSIC - DOLTCINI
73
WILLEMS Kenny
BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
00:05:56
74
GOOSSENS Kenny
CIBEL
75
VERMEULEN Emiel
TEAM 3M
00:06:15
76
DE WINTER Walt
VERANDAS WILLEMS
00:06:24
77
PIETERS Laurent
VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
78
DESMECHT David
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
79
VAN COPPERNOLLE Francesco
VERANCLASSIC - DOLTCINI
80
LONCIN Gilles
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
81
TAKENOUCHI Yu
VERANCLASSIC - DOLTCINI
82
COBBAERT Robby
CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS
83
BOSKAMP Melvin
KOGA CYCLING TEAM
84
BURTON Jérémy
VERANDAS WILLEMS
00:06:40
85
VERMOTE Alphonse
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM
86
BARATTO Jonathan
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
87
VAN DE WAETER Sean
JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM
88
GREMELPONT Axel
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
89
VAN DEN BRANDE Julien
JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM
90
DE PAEPE Johannes
BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
91
LINDEMAN Adrie
KOGA CYCLING TEAM
92
PEELAERS Jeff
VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM
93
VANCUTSEM Thomas
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
94
DE TROCH Thomas
VERANDAS WILLEMS
95
SCHOOLMEESTERS Atse
VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
00:07:25
96
ANCIAUX Maxime
WALLONIE - BRUXELLES
00:07:34
97
DE VOS Gertjan
TEAM 3M
00:08:25
98
FOBERT Arhur
ESEG DOUAI
00:08:58 99
PELLERIAIUX Nicolas
EC RAIMES PETITE FORET PORTE DU HAINAUT
00:10:04
100
DONNAY Laurent
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
00:10:08
101
DE SY Gertjan
VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM
00:10:26
102
DE JONG Martijn
KOGA CYCLING TEAM
00:11:44
103
VAN DEN BERGHE Anthony
COLBA SUPERANO HAM
104
RASE Guillaume
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
00:12:02
105
VAN ROY Stijn
BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
00:12:15
106
FLET Axel
ESEG DOUAI
107
KRAUSS Laurent
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES